Symulator A320

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat symulatora

Wejdź do naszego symulatora i przenieś się do wirtualnej rzeczywistości. Niesamowite przeżycia, adrenalina, a przede wszystkim wyjątkowe poczucie wolności i satysfakcji. Rozpocznij przygodę jako pilot Airbus`a A320 od krótkiego wprowadzenia do samodzielnego lotu. W dzisiejszych czasach prawie wszyscy mogą wykupić bilet na lot samolotem do dowolnego miejsca na świecie, ale nie każdy może zasiąść w kabinie pilota.

Airbus A320 to jeden z najpopularniejszych samolotów średniego zasięgu na świecie! Nasz cockpit to wierna replika odwzorowana w skali 1:1 co oznacza, że nie tylko wszystko wygląda, ale także działa dokładnie tak samo jak w prawdziwej maszynie. Symulatory tego typu produkowane są w celach szkoleniowych dla prawdziwych załóg, a my udostępniamy je wszystkim.

Nie musisz być pilotem, aby usiąść za sterami! Podczas każdego lotu towarzyszy Wam nasz instruktor, który objaśni działanie wszystkich systemów, sterowanie samolotem. Jedyna taka okazja aby nie tylko w końcu dowiedzieć się co oznaczają te wszystkie przełączniki i lampki, ale samemu z nich skorzystać. Warto wspomnieć, że nasz cockpit otoczony jest szerokim, odpowiednio wygiętym ekranem, co bezpośrednio przekłada się na wrażenia z lotu. Rozwiązanie tego typu skutecznie oszukuje ludzki błędnik i daje poczucie przechyłu, wznoszenia lub opadania.

Lotniska na których latamy

Dane techniczne A320